Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

Plastmasas cauruļu ražošanas līnijas attīstības perspektīvas Ķīnā analīze

Kā tirgus turpina attīstīties, arvien vairāk un vairāk produktu ražošanu, plastmasas cauruļu ražošanas līniju ar nepārtrauktu pētniecības un attīstības toupgrade, vairāk atbilst modernās arhitektūras andengineering prasībām apstrādātu produktu kvalitātes un drošuma, overalldevelopment izredzes uzlabojumiem.

Plastmasas caurules, kas ir daļa no svarīga ķīmisko būvmateriālu, ar itssuperior sniegumu, veselība, vides aizsardzība, zemas ofusers plaši pieņemts, lielākajā daļā galvenokārt UPVC drenāžas cauruļu, UPVC cauruļu, alumīnija, plastmasas cauruļu barības un polietilēna (PE) caurules. Cauruļu ražošanas līniju controlsystem, ekstrudējot mašīna, mirst, dzesēšanas sistēmas, vilces iekārtas, griešanas ierīce un materiālu sastāvu planētu veidošanos.

Saskaņā ar apsekojumu, galvenokārt ražo plastmasas caurules cauruļvadu Ķīnas marketshare modernas apkures, ūdensapgādes caurules un 96 % ir acīmredzamas priekšrocības overother produktus un nākamajos gados turpinās pieaugt lietojumu. Vidū, plastmasas cauruļu produktiem un nav iespējams saēd ilgi līdzekļus rindās pēdējos gados neaizstāj, tā pašreizējās galvenās jomas productionfor jaunām nozarēm, piemēram, ģeotermālā enerģija, santehnikas un celtniecības.

Plastmasas cauruļu priekšrocība — tā izturību pret koroziju, zemu izmaksu, kļuva par vienu no visplašāko diapazonu caurules, plastmasas cauruļu ražošanas līnijas ar spēju ātri toproduce caurule iekārtām, paredzot strauju attīstību, un nepārtraukti pielāgoties tirgus pieprasījumu, piemērota uzņēmuma kvalitātes plastmasas caurules, veidoja formost cauruļu tirgu.