Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

Plastmasu Coded brīdinot"vēzis" mistērijas,

Kad atlasāt plastmasas glāžu, kas jums koncentrēties uz? funkciju, formas un cenu? teica "plastmasas tases, pudele vai konteineru numuri būs pastāstīt mums, kā izmantot, preču vai iepakojuma apakšā." Tātad, šis arguments nav tā? kodējumu, ko izmantoja apakšā plastmasas skaitlis?

Skaitļi, kas saistīti ar brīdinājumu?

Intervija ar žurnālistiem Pekinā, konstatēts, ka dzeramā glāzes, ūdens pudeles, plastmasas trauki, dzērienu pudeles, zīdaiņu pudeles un citi plastmasas izstrādājumi no dažādiem numuriem ir apakšā dažos lielveikalos. Minerālūdens un zelta pūķis zivis un Fu rimmon zīmolu pārtikas eļļas pudele beigu zīme ar "1", jūras lido zīda šampūns un etiķi un sojas mērce pudeli beigu zīme ar "2" Nivea kosmētika un mikroviļņu veltīts Bowl standartpudele lejasdaļu zīmei ar "5" zīmes "7", lielākā daļa ievērojami vietā atzīmēt ar vārdiem "PE" saglabāšanu filmu portatīvo kauss un plastmasas kastēs. Žurnālistiem teica vienu patērētāju, dzirdējis par plastmasas grunts ar skaitļiem, "ir pārstāvis kā plastmasas materiāliem, arī pamatojoties uz skaitļiem, lai noteiktu, kā drošāk izmantot."

Reportieris, tad intervēti vairāk nekā 10 klientiem, teica, ka lielākā daļa patērētāju zināt, ka plastmasa ir digitāli kodētu, bet attiecībā uz kodu izmantošanu nav skaidrs.

Uzmanīgi patērētājiem teicis reportieriem tīkla ieviesa plastmasas kodēšana zināšanas, "kodēšanas, kas atbilst dažāda tipa plastmasas ir jāizmanto saskaņā ar digitālo produktu kodēšanas. Piemēram, nevar instalēt karstā ūdens karstā ūdens plastmasas pudeles var būt saindēta. ”

Ķīna plastmasas apstrādes rūpniecības asociācija:

Ir paredzēts, lai atvieglotu pārstrādi

Ma Zhanfeng, Ķīna plastmasas apstrādes rūpniecības asociācijas ģenerālsekretārs, stāstīja reportieriem, ka vispārējā regulāru rūpnīcas ražo plastmasas glāzes vai citi plastmasas izstrādājumi būs neliels trijstūris apakšā, ir vairāki, šis skaitlis apzīmē materiāla izmantošanu ar kausu. Daži ražotāji būs trīsstūris liecina, ka konkrēta materiāla iniciāļus. Bet šie plastmasas tases, plastmasas pudeles vai numuru apakšā plastmasas traukā un nevar pielīdzināt pareizu izmantošanu. Un vēl jāņem vērā, ir, ka digitālā kodēšana plastmasas izstrādājumu un "vēža brīdinājums" tas nav jautājums, plastmasas kodiem, kas saistīti ar brīdinājumu lejasdaļā skaitlis ir pārpratis kodēšanas informācija.