Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PE PP ABS bieza kuģa ražošanas līniju PE PP ABS

PE PP ABS bieza kuģa ražošanas līniju PE PP ABS

Ievads PP bieza plāksne ekstrūzijas līniju PP bieza plāksne, pastiprinātas PP plate (3 30mm) ir līdzekļi, higiēnas, zema blīvuma, laba erozijas pretestības, siltuma pretestību un var tikt izmantotas augstas t

Chat Now
Product Details

Ja jūs pārbaudīt Ķīna pe pp abs bieza kuģa ražošanas līnijas pe pp abs, cenu, izmaksu, pārdošanai vai PDF failu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Qingdao Jeebo mašīnas co., Ltd, mēs esam viena no vadošajām biezu dēli ekstrūzijas līnijas, bieza kuģa pieņemšanas mašīna, pe pp abs biezu dēli ekstrūzijas līnijas, pe pp abs bieza kuģa pieņemšanas iekārtu ražotājiem un piegādātājiem.

Ievads

LPP bieza plāksne ekstrūzijas līnijas PP bieza plāksne, pastiprinātas PP plate (3 30mm) ir līdzekļi, higiēnas, zema blīvuma, laba erozijas pretestības, siltuma pretestību un var tikt izmantotas augstas temperatūras. Tas ir vides aizsardzības līdzekli un to plaši izmanto ķīmijas rūpniecība, pārtikas rūpniecība, anti-erozijas nozares, attīra rūpniecībā, vides aizsardzības aprīkojuma ražošanas nozare.

LDPE un HDPE plāksnes var iedalīt PE bieza plāksne ekstrūzijas līnijas PE plate (3 – 25mm). EP plates ir nontoxic, gludu virsmu, erozijas izturība, labas siltumizolācijas īpašības. To plaši izmanto ķīmijā un elektroenerģijas nozarēm. HDPE plate ir inženierijas plastmasas, kas var izmantot mehāniskās un ķīmiskās aprīkojums un HDPE plāksnes tiek izmantota slēpošanas lauku sienā.

Biezās plāksnes ekstrūzijas līnijas ABS ABS biezās plāksnes un zīmoga plate (1 – 20mm). ABS plate ir augstas ietekmes, siltuma pretestību, elastības, gludu virsmu iezīmes, un to var apstrādāt. To plaši izmanto mājas ierīces, elektronika, iepakojuma, medicīnas iekārtas. ABS reljefs plate ir izgatavots no ABS plate un ABS reljefs plate ir elegance izskatā un tā tiek lietota auto apdares un durvju plāksnes iekšpusē.

Specifikācija

Modelis

JBD150 1500

JBD170 1800

Materiāls

PP、PE、ABS

PP、PE、ABS

Produktus, platumā

~ 1220mm

1800mm

Izstrādājumu biezuma

3-30mm

3-30mm

Presēt specifikācija

SJ120/35

SJ150/35

Jauda

350kg/h

500kg/h

Produktu īpašības


Hot Tags: EP pp abs biezu dēli ražošanas līnijas pe pp abs, biezu dēli ekstrūzijas līnijas biezu dēli pieņemšanas mašīna, pe pp abs biezu dēli ekstrūzijas līnijas, pe pp abs bieza kuģa pieņemšanas mašīna, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, pdf, cenu, izmaksu, pārdošanai
Saistītie produkti