Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PE gāzes cauruļu mašīna

PE gāzes cauruļu mašīna

PE gāzes cauruļu ražošanas līnijai ir lieliska stingrība un elastība, siltuma pretestība, izturība pret novecošanos, augsta medicīniskā izturība, vides stresa plaisas izturība, izturība pret slīdošo deformāciju, siltuma saķere utt. Tāpēc ir vēlama gāzes un ūdens caurule kanālu sistēma starp pilsētu un ...

Chat Now
Product Details

PE gāzes cauruļu ražošanas līnijai ir lieliska stingrība un elastība, siltuma pretestība, izturība pret novecošanos, augsta medicīniskā izturība, vides stresa plaisas izturība, izturība pret slīdošo deformāciju, siltuma saķere utt. Tāpēc ir vēlama gāzes un ūdens caurule starp pilsētu un priekšpilsētu kanalizācijas sistēmu un tai ir nozīmīga loma pilsētas gāzes un ūdens apgādē.
Šī ražošanas līnija ir iezīme ar augstu automātisko un stabilu. Tā ir populāra daudziem klientiem. Un tā ir labākā izvēle, lai aizstātu ievesto ražošanas līniju. Pieņemt jaunu tehnoloģiju elektromagnētisko indukcijas kontrolieri, lai kontrolētu elektromagnētisko apkures gredzenu, elektrības attiecība pārsniedz 98%, var ietaupīt 50% elektroenerģijas.

Visa PE gāzes cauruļu mašīna ietver vairākas detaļas. Iekārtu veido vakuuma padeves mašīna un žāvētājs, divu skrūvju ekstrudētājs, PE caurules režīms, vakuum kalibrēšanas tvertne, izsmidzināšanas tvertne, noņemšanas mašīna, griešanas mašīna un kaudze. Vajadzības gadījumā mēs arī iestatām klientiem auxilizary mašīnas.

管制挤出机_副本.jpg

Vakuuma kalibrēšanas tvertnes garums ir atkarīgs no caurules specifikācijas. Attēls, kuru mēs parāda, ir tas, kas ir deviņus metrus. Šīs daļas funkcija ir dzesēšanai.

Ja jūs vēlaties iegādāties, nāc un sazinieties ar mums. Mēs esam slaveni ar mūsu augsto kvalitāti, augstu efektivitāti, zemu atkritumu daudzumu un zemu piesārņojumu. Šajos gados mūsu valsts un visa pasaule sajūt vides problēmas. Prezidents Xi teica dabas nozīmīgumu. Mēs esam īstenojuši zaļo ceļu. No kurienes jūs no mums, mēs cenšamies, lai jūs apmierinātu un nodrošinātu labu ekstrudētāju, labu plastmasas mašīnu un labu servisu.

Web: jinbeiextruder.com

Pasts: sales@jinbeiextruder.com

Tālr. 86-532-82287266


Ja jūs pārbaudāt China PE gāzes cauruļu mašīnu, cenu, izmaksas, pārdošanu vai PDF, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem.
Hot Tags: PE gāzu cauruļu mašīna,, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pdf, cena, izmaksas, pārdošanai
Saistītie produkti