Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PE ūdensapgādes cauruļu gāzes caurules naftas cauruļu siltuma saglabāšanu cauruļu ražošanas līniju

PE ūdensapgādes cauruļu gāzes caurules naftas cauruļu siltuma saglabāšanu cauruļu ražošanas līniju

HDPE liela diametra cauruļu ražošanas līnijas ir lielisks stīvumu un elastību, siltuma pretestību novecošanās pretestību, medicīnas augstas stiprības, vides stresa plaisu pretestība, izturība pret šļūdes def

Chat Now
Product Details

Ja jūs pārbaudīt Ķīna EP ūdensapgādes cauruļu gāzes caurules naftas cauruļu siltuma saglabāšanu cauruļu ražošanas līniju, cenu, izmaksu, pārdošanai vai PDF failu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Qingdao Jeebo mašīnas co., Ltd, mums ir viens no vadošajiem pe caurules mašīna, pe caurules presēt, pp caurules mašīna, pp cauruļu ekstrūzijas līnijas, pe cauruļu ražošanas līnijas ražotāji un piegādātāji.

HDPE liela diametra cauruļu ražošanas līnija ir lielisks stīvumu un elastību, siltuma pretestību novecošanās pretestību, medicīnas augstu izturību, izturību pret vides stresa kreka, šļūde deformācijas pretestību - siltuma saikni un tā tālāk. Tātad, tas ir ieteicamo gāzes un ūdens caurules ductwork sistēmu starp pilsētas un priekšpilsētas, un ir liela nozīme pilsētas gāzes un ūdens apgāde.

Šī ražošanas līnija ir skaists apprearance, augsta mehāniskā un stabila. Tas ir populārs ar daudziem klientiem. Un tas ir labākais choiceto replaceimported ražošanas līniju. Pieņemt jauno tehnoloģiju elektromagnētiskās indukcijas kontrolieris kontrolēt elektromagnētisko apkures gredzenu, electricityuse attiecība pārsniedz 98 %, var ietaupīt 50 % elektroenerģijas.

HDPE liela diametra cauruļu ražošanas līnijas galvenokārt izmanto lauksaimniecības ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, arhitektūras ūdens piegādes un kanalizācijas sistēmu jomā, ietves kabeli utt. Šo līniju grupa sastāv no vakuuma kalibrēšana tvertne, velk pie vienības sadalīšanas vienība, krāvējs. Viena skrūve presēt un iemetienā pie vienības ietver raust divu tipu, raust trīs tipu, četru claw tipa, raust divu tipu, raust sešu veidu, raust astoņu veidu, desmit raust tipa, divpadsmit nagu tipam. Nr lūžņi griešana, redzēju griešanas vai planētu griešana var piemērot, mašīnu grupas īpašums ir uzticams, ir augsta ražošanas efektivitāti. Planētu griešanas mašīna ir pilnīgi automātiska datora kontroli.


Hot Tags: EP ūdensapgādes cauruļu gāzes caurules naftas cauruļu siltuma saglabāšanu cauruļu ražošanas līniju, pe caurules mašīna, pe caurules presēt, pp caurules mašīna, pp cauruļu ekstrūzijas līnijas, EP cauruļu ražošanas līniju, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, pdf, cenu, izmaksu, pārdošanai
Saistītie produkti