Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PE Ūdens apgādes cauruļu ražošanas līnija

PE Ūdens apgādes cauruļu ražošanas līnija

Pe ūdens apgādes ražošanas līnijai ir lieliska elastība, siltuma pretestība, izturība pret novecošanos, augsta medikamentu izturība, vides stresa plaisas pretestība un tā tālāk. Ja jūs varat ātri uzzināt mums, mūsu uzņēmums var sniegt jums dažas priekšrocības un privilēģijas. Un ja jūs ievietojat pasūtījums, mēs apsolām piegādāt pēc iespējas ātrāk.

Chat Now
Product Details

galvenās tehniskās specifikācijas

caurule 规格 .png

produkta priekšrocība

PE ūdensapgādes cauruļu ražošanas līnijai ir lieliska stingrība un elastība, siltuma pretestība, izturība pret novecošanos, augsta medicīniskā izturība, vides stresa plaisas izturība, izturība pret slīdošo deformāciju, siltuma saķere utt. Tāpēc ir ieteicams gāzes un ūdens caurules starp kanalizācijas sistēmu starp pilsētu un priekšpilsētu, un tai ir nozīmīga loma pilsētas gāzes un ūdens apgādē.

produkta īpašības

Šī ražošanas līnija ir iezīme ar augstu automātisko un stabilu. Tas ir populārs ar daudziem klientiem. Un tā ir labākā izvēle nomainīt ievesto ražošanas līniju. Pieņemt jauno tehnoloģiju elektromagnētisko indukcijas kontrolieri, lai kontrolētu elektromagnētisko apkures gredzenu, elektroenerģijas patēriņa attiecība pārsniedz 98 %, var ietaupīt 50% elektroenerģijas.

produktu veidošana

Visa PE wtater piegādes cauruļu mašīna ietver vairākas detaļas. Iekārtu veido vakuuma padeves mašīna un žāvētājs, divu skrūvju ekstrudētājs, PE caurules režīms, vakuum kalibrēšanas tvertne, izsmidzināšanas tvertne, noņemšanas mašīna, griešanas mašīna un kaudze. Vajadzības gadījumā mēs arī iestatām klientiem auxilizary mašīnas.

produkta piegāde

   Ja jūs veicat pasūtījumu, mēs apsolām piegādāt mašīnas pēc iespējas ātrāk. Turklāt mēs varam arī rūpīgi iepakot produktu, lai izvairītos no mašīnas bojājumiem.

发货 2_ 副本 .jpg

Ja jūs vēlaties iegādāties, nāc un sazinieties ar mums. Mēs esam slaveni ar augstu kvalitāti, augstu efektivitāti, zemu atkritumu daudzumu un zemu piesārņojumu. Šajos gados mūsu valsts un visa pasaule sajūt vides problēmas. Prezidents Xi teica dabas nozīmīgumu. Mēs esam īstenojuši zaļo ceļu. No kurienes jūs esat, mēs varam izmēģināt visu iespējamo, lai apmierinātu jūs un nodrošinātu labu ekstrudētāju, labu plastmasas mašīnu un labu servisu.

Web: jinbeiextruder.com

Pasts: sales5@jbd-china.com

Tālr. 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772

Ja jūs pārbaudāt China PE Water Supply Pipe Machine, cenu, izmaksas, pārdošanai vai PDF, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem.

Ja jūs pārbaudāt China pe ūdens piegādes cauruļu ražošanas līniju, cenu, izmaksas, pārdošanai vai PDF, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem.
Hot Tags: pe ūdens piegādes cauruļu ražošanas līnija,, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pdf, cena, izmaksas, pārdošanai
Saistītie produkti