Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB vienstāva vai daudzslāņu caurules ekstrūzijas līnija

PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB vienstāva vai daudzslāņu caurules ekstrūzijas līnija

Viena slāņa vai daudzslāņu cauruļu ekstrūzijas līnija ir piemērota PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB vienlīniju vai daudzslāņu cauruļu ražošanai. Šajā rindā tiek izmantots viens vai trīs ekstrūderi, kas paredzēti kopražošanai, kā galveno materiālu pieņem PPR, PE vai PP, vidējais slānis ir stikla šķiedra vai cita plastmasa.

Chat Now
Product Details

Galvenās tehniskās specifikācijas

技术 参数 .jpg

Produktu ieviešana

Viena slāņa vai daudzslāņu cauruļu ražošanas līnija ir piemērota, lai ražotu PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB vienlīniju vai daudzslāņu caurules. Šajā rindā tiek izmantots viens vai trīs ekstrūderi, kas paredzēti kopražošanai, kā galveno materiālu pieņem PPR, PE vai PP, vidējais slānis ir stikla šķiedra vai cita plastmasa.

Produkta īpašības

Viena slāņa vai daudzslāņu cauruļu ražošanas līnija tiek izgatavota ar modernu tehniku no Vācijas un ir izveidota kā augstas efektivitātes presēšanas iekārta saskaņā ar ražošanas parametriem PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB un sastāv no lielas griezes momenta pārnesumkārbas, jauna veida slotu korpuss ar lielu jaudu, zemu kušanas temperatūru un patiešām realizē zemas temperatūras plastifikāciju.

Produkta displejs


产品 展示 3.gif

produkta piegāde

Ja jūs veicat pasūtījumu, mēs apsolām piegādāt mašīnas pēc iespējas ātrāk. Turklāt mēs varam arī rūpīgi iepakot produktu, lai izvairītos no mašīnas bojājumiem.

发货 2_ 副本 .jpg发货 2_ 副本 .jpg发货 2_ 副本 .jpg

Pēcpārdošanas serviss

Kad jūs pērkat mūsu produktu, jūs varat sazināties ar mūsu pēcpārdošanas personālu jebkurā laikā, kad produkts izzūd. Mēs apsolām veikt labu darbu pēcpārdošanas darbā. Pa to laiku visas konsultācijas un srevice ir bezmaksas.

Ja jūs to interesē, jūtieties brīvi uzdot mums jautājumu.

Web: jinbeiextruder.com

Pasts: sales5@jbd-china.com

Tālr. 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772

Ja jūs pārbaudāt Ķīna PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB vienstāva vai daudzslāņu caurules ekstrūzijas līniju, cenu, izmaksas, pārdošanai vai PDF, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem.
Hot Tags: PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB vienstāva vai daudzslāņu caurules ekstrūzijas līnija,, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pdf, cena, cena, pārdošanai
Saistītie produkti