Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Pievienot: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou pilsēta, Qingdao, Ķīna

Tālr .: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobilais: + 86-13792822973 (pieejams wahtsapp)

Mobilais: + 86-13793207543 (pieejams whatsapp)

E-pasts: sales@jinbeiextruder.com

PVC / CPVC cauruļu ražošanas līnija

PVC / CPVC cauruļu ražošanas līnija

Šo PVC / UPVC / CPVC cauruļu ražošanas līnijas PVC plastmasas caurules var plaši izmantot ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmām. MAX.UPVC caurules diametru var ražot ir OD.800mm. Šī ražošanas līnija ir aprīkota ar JBD sērijas konisko divu skrūvju ekstrūderi vai paralēlu divu skrūvju ekstrudētāju. Izvilkšanas mašīnā ir divu uztvērēju, trīs naglu, četrskrūvju, sešu plaukstu tipa, astoņu spailes utt. Griešanas mašīna ir redzējusi kuteru, bez putekļu griezēju un planētu griezēju. Mēs arī piegādājam visu veidu PVC dies.

Chat Now
Product Details

Produktu ieviešana

PVC plastmasas caurules, ko ražo šī PVC / UPVC / CPVC cauruļu ražošanas līnija, var plaši izmantot ūdens piegādes un kanalizācijas sistēmās. MAX.UPVC caurules diametrs var tikt ražots ir OD.800mm. Šī ražošanas līnija ir aprīkota ar JBD sērijas konisko divu skrūvi ekstrūderis vai paralēlais divu skrūvju ekstrūderis. Izvilkšanas mašīnai ir divu plecu, trīs šķautņu, četrskrūvju, sešu plauktu tipa, astoņu spīļu utt. griešanas mašīnā ir zāģgriezējs, putekļu griezējs un planētu griezējs. Mēs arī piegādājam visu veidu PVC dies.

机组 构成 水印. Jpg

Galvenās tehniskās specifikācijas

技术 参数 .png

Produktu displejs


单层 多层 管材 生产 线 展示 图 1.jpg动 图 .gif

Produkta piegāde

Ja jūs veicat pasūtījumu, mēs apsolām piegādāt mašīnas pēc iespējas ātrāk. Turklāt mēs varam arī rūpīgi iepakot produktu, lai izvairītos no mašīnas bojājumiem.

Pēcpārdošanas serviss

Kad jūs pērkat mūsu produktu, jūs varat sazināties ar mūsu pēcpārdošanas personālu jebkurā laikā, kad produkts izzūd. Mēs apsolām veikt labu darbu pēcpārdošanas darbā. Pa to laiku visas konsultācijas un srevice ir bezmaksas.

Ja jūs to interesē, jūtieties brīvi uzdot mums jautājumu.

Web: jinbeiextruder.com

Pasts: sales5@jbd-china.com

Tālr. 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772


Ja jūs pārbaudāt China PVC / CPVC Pipe Manufacturing Line, cenu, izmaksas, pārdošanai vai PDF, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem.
Hot Tags: PVC / CPVC cauruļu ražošanas līnija,, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, pdf, cenas, izmaksas, pārdošanai
Saistītie produkti